KDO JSME

MILAN KABRNA generální ředitel

(1974) Jeden ze zakládajících členů První Pivní Extraligy a Pivních Fenoménů. Ve svém profesním životě vymyslel mnoho reklamních názvů, avšak stále se najdou takové, které mu vženou do tváře blažený výraz. Například: Slunce ve skle, ALE festival, Štramberské slavnosti piva, Český pivní festival, nebo První Pivní Extraliga. Své pivní obzory začal objevovat teprve po svém příchodu do Prahy. Ta jej uchvátila nejen svou historickou hodnotou, ale rovněž pivní rozmanitostí a mnoha restauracemi, mající osobitou atmosféru. Primárně se orientuje na malé a střední pivovary, o kterých tvrdí, že právě v nich vzniká nová kulturní hodnota národa českého. Jeho pivní chuť se dá charakterizovat počátkem u svrchně kvašených, plných a výrazně hořkých tónů, přes opojnou chuť pšenice, až po libůstky v ejlech s výstřelky do výrazně ovocných piv!

TOMÁŠ KABRNA výkonný ředitel

(1981) Člověk, který s nápadem přišel. Svůj život tráví v Mostě a jeho pracovní funkce v chemickém odvětví je nepostradatelná. On sám to o sobě neříká, ale nebýt jeho, je těžký průmysl na severu Čech ještě v plenkách. Je známý i ve světě hudby jako skladatel moderní hudby. CJ THOM se stává pomalu synonymem pro elektronickou hudbu. Jeho koníčky jsou jízda na horském kole, hra na akustickou kytaru a práce v grafických programech. Pro zlatavý mok se nadchl již v dobách jeho oficiální dospělosti a časem získával zkušenosti a nyní jak říká „Je čas se o tom s někým podělit v rámci možností zábavnou formou“.

PAVEL TURZÓ finanční ředitel

(1982) Nepostradatelný člen, který má pod svým křídlem finanční odbor. Žije také v Mostě a jeho zaměstnavatel na poli vývoje umělých hmot je ne něj hrdý díky jeho novátorství a citu pro manažerskou funkci. Rybařina byla pro něj jasná volba již v raném dětství a jeho trofejní úlovky má mnoho jiných rybářů zapsáno v análech. Má rád přírodu a rád se do ní uchyluje a nejen v rámci rybolovu. Na druhou stranu vyniká ve společnosti jako výborný bavič a v malíčku má veškeré „hospodské“ sporty. Vždy je zárukou vyjímečného večera. „Sranda musi byt i za cenu padlych…..pod stul“  říká. Spolupráce s ním na Pivních Fenoménech je nepostradatelná.

JANA LAVIČKOVÁ – StajlANALitiX

(1979)Blondýnky jak známo k pivu nijak výrazně netíhnou. Najdou se mezi nimi ovšem takové, které toto a mnohá jiná pravidla boří. Važíme si nejen její upřímnosti a férovosti ale také toho, že se stala první ženou v našich řadách. Právě proto získala funkci: StajlANALitiX, protože tomu rozumí! Přijata byla po bezvadném zvládnutí svých histEricky prvních Fenoménů „Meziboří – Litvínov“ v únoru roku 2012. Sláva!
Nejvíce ale obdivuje na našem spolku to, že nemá žádné ALE. „Normálně sem z toho hotová jak to všechno klape a žádný kecy vokolo“ přiznává.

MARKÉTA KOŠÍČKOVÁ – Head of Process

(1979) Mezi Pivní fenomény se zapojila svou účastí na 8. Fenoménech, které proběhly v červenci 2012 po pražských pivovarech. Její první těsnější seznámení s pivem bylo realizováno tatínkem již v jejím ranném věku. V neděli se Košíčkovic kachna zapíjela vždycky pivem! V samotné konzumaci piva je Markéta spíše konzervativní, to však neznamená, že by neochutnala vícero druhů piv. Ba naopak! Vlastní pílí se vypracovala na pozici degustátorky, tedy členky ženského panelu proslulé První Pivní Extraligy. Její další vášní je kuchyně. Svou kreativitu a inovátorství odhaluje při poměrně časté přípravě pokrmů pro pana generálního, neb spolu tvoří milující se páreček. V našem spolku bude zastávat pozici, „procesačky“.  Tak nějak sami cítíme, že by náš spolek potřeboval jisté pořádky, vnitřní zákony a pravidla. Ty bude Markéta zavádět a aplikovat tak všechny tydle logaritmusy. Markéta o Pivních Fenoménech sama říká: „Pivní fenomény mě nadchly. Ale chce to řád a nastavit vnitřní procesy.“

Webdesign: Kabris|NET